Přehled studiových lekcí

Box

ZPĚT NA STUDIOVÉ LEKCE

Základní informace o boxu

Box je sport s nepříliš dobrou pověstí, lidé ho často spojují s agresivitou sportovců a veřejnost, nezajímající se o tento sport ho lehce odsoudí. Není tajemstvím, že pár jmen v boxerské komunitě tomuto sportu opravdu dobrou pověst nezlepšilo. Je však potřeba box vnímat nikoliv z pohledu rvačky a agrese soupeřů, ale z pohledu sportovního, protože i box má svou myšlenku, taktiku a techniku. Box je sport s převahou pohybů velké intenzity s uplatněním síly a rychlosti. Vyžaduje přesnost pohybů, zejména paží, dobrou koordinační schopnost dolních končetin.

Dovoluji si říci, že co se týče fyzické kondice, je to jeden z nejnáročnějších sportů vůbec.Pokud jde o situace a průběh utkání jsou určovány i kvalitou soupeře. Vícekolová utkání, zejména v profesionálním ringu, kladou velké požadavky právě na vytrvalost. Box vyžaduje vysokou adaptaci zrakového analyzátoru nutnou pro odhad vzdálenosti, pro přesnost umístěných úderů, pro obranu před údery a kontrolu celého ringu. Je to sport, v kterém se sportovec rozvíjí všestranně, udržuje si dobrou fyzickou i psychickou zdatnost. Boxovat může opravdu každý. Stačí začít a chtít trénovat.Kdy jsou tréninky

Zobrazit v rozvrhu

Kdo trénuje

Posilovna, kardio zóna, studiové hodiny, zumba, pilates, Nike Dynamic Training, sebeobrana, solárium, masáže, nutriční bar, dětský koutek a další ve fitness centrum Radotín.
Navštivte nás v ulici Vrážská 1562, 153 00, Praha 5 - Radotín Nové služby, moderní studiové hodiny, individuální i skupinové tréninky s trenérem a opravené prostory.
Pro lepší motivaci a atmosféru.
2021 FITNESS Radotín s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Brand New.