Přehled studiových lekcí

H.E.A.T. Spoteee

ZPĚT NA STUDIOVÉ LEKCE

Základní informace o

H.E.A.T. PROGRAM® je aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem. Co se za pojmem skrývá? Nový systém cvičení s výrazným pozitivním efektem na lidský organizmus. Vychází z přirozeného lidského pohybu – chůze - za pomoci speciálních běžících pásů.

Prostřednictvím H.E.A.T. PROGRAM® lze efektivně redukovat hmotnost, zlepšit tělesnou kondici, provádět vytrvalostní trénink. Program je vhodný i pro přípravu profesionálních sportovců. Výhodou je, že si každý individuálně nastaví svoji obtížnost a i tak využívá motivace skupinové energie.

Program je vhodný pro všechny věkové skupiny.

S H.E.A.T. PROGRAM spoteee můžete zažít příjemné s užitečným. Spálíte kalorie, uděláte službu svému srdci a zároveň navštívíte různé kouty světa a zrelaxujete v krásné přírodě našich lesů a parků prostřednictvím velkoplošné projekce.

Kdy jsou tréninky

Zobrazit v rozvrhu

Kdo trénuje

Posilovna, kardio zóna, studiové hodiny, zumba, pilates, Nike Dynamic Training, sebeobrana, solárium, masáže, nutriční bar, dětský koutek a další ve fitness centrum Radotín.
Navštivte nás v ulici Vrážská 1562, 153 00, Praha 5 - Radotín Nové služby, moderní studiové hodiny, individuální i skupinové tréninky s trenérem a opravené prostory.
Pro lepší motivaci a atmosféru.
2024 FITNESS Radotín s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Brand New.