Přehled studiových lekcí

Sebeobrana

PŘEJÍT NA     SEBEOBRANA     FYZIČKA A HUBNUTÍ     FORMOVÁNÍ POSTAVY     PRO DĚTI

Box

Trénink klasického boxu pro zlepšení fyzické i psychické kondice pro všechny věkové kategorie, vhodné pro muže i ženy. Box je sport s převahou pohybů velké intenzity s uplatněním síly a rychlosti. Vyžaduje přesnost pohybů, zejména paží, dobrou koordinační schopnost dolních končetin

Další informace o Box

KRAV MAGA

Systém KRAV MAGA, z hebrejštiny volně překládáno jako "boj z blízka", je v současné době považován za nejefektivnější sebeobranný systém ve světě.

Další informace o KRAV MAGA

Fyzička a hubnutí

Fitbox

Fitbox® je ideální aerobní cvičení výrazně napomáhající ke zhubnutí, je určen především těm, kteří chtějí pečovat o svoji postavu. Při jedné 50 minutové lekci průměrně vydáte 1230 - 3140kJ i více, což je mnohonásobně víc než při klasických formách cvičení. Pravidelný Fitbox® trénink Vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat Vaši postavu a navíc Vás zcela jistě dostane do kondice a psychické pohody.

Další informace o Fitbox

H.E.A.T.

Aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem. Cvičení vychází z přirozeného lidského pohybu - chůze na speciálním pásu za doprovody dynamické hudby pod vedením instruktora.

Další informace o H.E.A.T.

Kruhový trénink

Kruhový trénink je tréninková metoda (postup, či program), která se skládá z vybraných cviků (a může jich být až 15 v „kruhu“) zatěžujících jednotlivé svalové skupiny celého těla buď jednotlivě, nebo v kombinaci po dobu předem určenou.

Další informace o Kruhový trénink

Formování postavy

Dynamická jóga

lekce zaměřená na pozice podporující správné držení těla, posílení svalů na celém těle, sladění pohybu a dechu, rozvoj síly, ohebnosti a duševní rovnováhy

Další informace o Dynamická jóga

Fitball

Fitball (neboli také gymnastický míč) byl původně používán jen jako rehabilitační pomůcka, dnes jde o klasickou pomůcku při běžném cvičení ke zpevnění postavy. Cvičení s fitballem tvaruje tělo a současně posiluje svaly odpovídající za správné držení těla, zlepšuje koordinaci pohybů a stabilitu těla.

Další informace o Fitball

Jóga pro začátečníky

Jóga pro začátečníky je vhodná pro všechny věkové kategorie, trénované i netrénované

Další informace o Jóga pro začátečníky

Pilates

Tato metoda cvičení je oblíbená proto, že je nesmírně účinná. Během několika týdnů budete mít lepší držení těla, silnější svaly, plošší břicho a ohebnější klouby.

Lekce jsou určeny pro začínající až středně pokročilé klienty. Pro všechny věkové kategorie, ženy i muže, pro sportovce, i pro ty, kteří nikdy žádné sportovní aktivity neprovozovali.

Další informace o Pilates

Power jóga

Svižné jogínské pozice zahřejí a při pravidelném cvičení i pomůžou shodit nějaké to kilo navíc

Vhodné i pro začátečníky

Další informace o Power jóga

Problémové zóny

Trénink zaměřený na posílení a tvarování problémových partií těla - hýždě, stehna, záda a především břišní svalstvo. Bez taneční choreografie za doprovodu hudby ve středně rychlém tempu.

Další informace o Problémové zóny

SM-systém

lékařsky ověřený princip cvičení se speciálními expandery

sestava cviků dle MUDr. Richarda Smíška

vhodné pro všechny bez ohledu na věk

jednorázový vstup 140 Kč, permanentka na 10 vstupů 1200 Kč, vstup lze uplatnit i z vaší kreditové karty, ale bez slevy 10% nebo 20% !!!! NUTNÁ REZERVACE !!! Neakceptujeme karty Multisport Benefit.

Další informace o SM-systém

TRX

závěsný systém s použitím jen své tělesné hmotnosti

Další informace o TRX

Pro děti

Karate

Karate Kyokushinkai. Tréninky zábavnou formou střídání výuky karate a sportovní hry. Karate posiluje mysl, tělo i disciplínu a kázeň. Neučí se prát, ale ubránit se. Vhodné pro děti od 6 let.

Další informace o Karate
Posilovna, kardio zóna, studiové hodiny, zumba, pilates, Nike Dynamic Training, sebeobrana, solárium, masáže, nutriční bar, dětský koutek a další ve fitness centrum Radotín.
Navštivte nás v ulici Vrážská 1562, 153 00, Praha 5 - Radotín Nové služby, moderní studiové hodiny, individuální i skupinové tréninky s trenérem a opravené prostory.
Pro lepší motivaci a atmosféru.
2020 FITNESS Radotín s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Brand New.