Přehled studiových lekcí

Sebeobrana

PŘEJÍT NA     SEBEOBRANA     FYZIČKA A HUBNUTÍ     FORMOVÁNÍ POSTAVY     PRO DĚTI

Box

Trénink klasického boxu pro zlepšení fyzické i psychické kondice pro všechny věkové kategorie, vhodné pro muže i ženy. Box je sport s převahou pohybů velké intenzity s uplatněním síly a rychlosti. Vyžaduje přesnost pohybů, zejména paží, dobrou koordinační schopnost dolních končetin

Další informace o Box

KRAV MAGA

Systém KRAV MAGA, z hebrejštiny volně překládáno jako "boj z blízka", je v současné době považován za nejefektivnější sebeobranný systém ve světě.

Další informace o KRAV MAGA

Fyzička a hubnutí

Fitbox

Fitbox® je ideální aerobní cvičení výrazně napomáhající ke zhubnutí, je určen především těm, kteří chtějí pečovat o svoji postavu. Při jedné 50 minutové lekci průměrně vydáte 1230 - 3140kJ i více, což je mnohonásobně víc než při klasických formách cvičení. Pravidelný Fitbox® trénink Vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat Vaši postavu a navíc Vás zcela jistě dostane do kondice a psychické pohody.

Další informace o Fitbox

H.E.A.T.

Aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem. Cvičení vychází z přirozeného lidského pohybu - chůze na speciálním pásu za doprovody dynamické hudby pod vedením instruktora.

Další informace o H.E.A.T.

Intervalový trénink

recept na rychlejší a efektivnější spalování tuků

trénujeme především tempo, rychlost i vytrvalost

má vysokou účinnost na kardiovaskulární systém a zvyšuje aerobní aktivitu-tím zrychluje metabolismus

Další informace o Intervalový trénink

Kruhový trénink

Kruhový trénink je tréninková metoda (postup, či program), která se skládá z vybraných cviků (a může jich být až 15 v „kruhu“) zatěžujících jednotlivé svalové skupiny celého těla buď jednotlivě, nebo v kombinaci po dobu předem určenou.

Další informace o Kruhový trénink

Formování postavy

Body styling

15 minut zahřání velmi jednoduchou sestavou, pak následuje posilování problémových partií (jednoručky, gumičky, tyče, overbally), závěrečné protažení.

Další informace o Body styling

Dynamická jóga

lekce zaměřená na pozice podporující správné držení těla, posílení svalů na celém těle, sladění pohybu a dechu, rozvoj síly, ohebnosti a duševní rovnováhy

Další informace o Dynamická jóga

Fitball

Fitball (neboli také gymnastický míč) byl původně používán jen jako rehabilitační pomůcka, dnes jde o klasickou pomůcku při běžném cvičení ke zpevnění postavy. Cvičení s fitballem tvaruje tělo a současně posiluje svaly odpovídající za správné držení těla, zlepšuje koordinaci pohybů a stabilitu těla.

Další informace o Fitball

Jóga pro začátečníky

Jóga pro začátečníky je vhodná pro všechny věkové kategorie, trénované i netrénované

Další informace o Jóga pro začátečníky

Pilates

Tato metoda cvičení je oblíbená proto, že je nesmírně účinná. Během několika týdnů budete mít lepší držení těla, silnější svaly, plošší břicho a ohebnější klouby.

Lekce jsou určeny pro začínající až středně pokročilé klienty. Pro všechny věkové kategorie, ženy i muže, pro sportovce, i pro ty, kteří nikdy žádné sportovní aktivity neprovozovali.

Další informace o Pilates

Pilates ball

Pilates je program balančního a strečinkového charakteru pro všechny věkové kategorie. Zaměřuje se na formování postavy a odstraňování špatných stereotypů držení těla.

Na této lekci se vyžívají pomůcky jako jsou velké míče, malé míčky (over bally), které se dají využít pro řadu posilovacích, protahovacích a balančních cviků. Zapojuje se hluboký stabilizační systém, zejména svaly krku, zad, břicha a pánevního dna. Pomáhá zlepšit celkové držení těla, zlepšuje mobilitu páteře.

Další informace o Pilates ball

Posilování

Lekce začíná zahřátím ve formě poskoků, podřepů (žádná choreografie), následuje posilování s činkami, gumičkami, vlastní vahou jednotlivých svalových partií - záda,prsní svaly, paže, břicho, hýždě, nohy. Zakončení řádným strečinkem.

Další informace o Posilování

Power jóga

Svižné jogínské pozice zahřejí a při pravidelném cvičení i pomůžou shodit nějaké to kilo navíc

Vhodné i pro začátečníky

Další informace o Power jóga

Problémové zóny

Trénink zaměřený na posílení a tvarování problémových partií těla - hýždě, stehna, záda a především břišní svalstvo. Bez taneční choreografie za doprovodu hudby ve středně rychlém tempu.

Další informace o Problémové zóny

SM-systém

lékařsky ověřený princip cvičení se speciálními expandery

sestava cviků dle MUDr. Richarda Smíška

vhodné pro všechny bez ohledu na věk

jednorázový vstup 140 Kč, vstup lze uplatnit i z vaší kreditové karty, ale bez slevy 10% nebo 20% !!!! NUTNÁ REZERVACE !!!

Další informace o SM-systém

Pro děti

Karate

Karate Kyokushinkai. Tréninky zábavnou formou střídání výuky karate a sportovní hry. Karate posiluje mysl, tělo i disciplínu a kázeň. Neučí se prát, ale ubránit se. Vhodné pro děti od 6 let.

Další informace o Karate

Pokračovaní kurzů OSTROV OBJEVŮ

Universita pro batolata - jak správně rozvíjet nejmenší děti (1 - 3 roky)

Další informace o Pokračovaní kurzů OSTROV OBJEVŮ

Street dance

Nazývaný také pouliční tanec je zastřešující pojem, který se používá pro popis tanečních stylů, které se vyvinuly mimo tanečního studia, přímo v ulicích, školních dvorech a tanečních klubech. Začal se objevovat ve Spojených státech v roce 1970. Pod tento pojem patří taneční styly jako: breakdance, popping, locking, hip hop new style a house dance.

Další informace o Street dance
Posilovna, kardio zóna, studiové hodiny, zumba, pilates, Nike Dynamic Training, sebeobrana, solárium, masáže, nutriční bar, dětský koutek a další ve fitness centrum Radotín.
Navštivte nás v ulici Vrážská 1562, 153 00, Praha 5 - Radotín Nové služby, moderní studiové hodiny, individuální i skupinové tréninky s trenérem a opravené prostory.
Pro lepší motivaci a atmosféru.
2018 FITNESS Radotín s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Brand New.