Prostor pro studiové lekce


Sály studiových hodin v Radotín Fitness


Velký sál


Velký sál je vybaven boxovacími pytli pro Box a cvičebními pomůckami pro Karate. Protilehlé stěny sálu jsou zrcadlové pro snadnější sledování Vašich pohybů, ať už trénujete sebeobranu nebo tancujete Zumbu.

Malý sál


V malém sále naleznete speciální tréninkové totemy pro Fitbox®, cvičební pomůcky BOSU®, Fitball a další. I v malém sále je jedna stěna zrcadlová pro snadnější sledování Vašich pohybů. Přijďte si zatančit Zumbu nebo navštivte lekci Fit s tancem. A nebo procvičte své tělo v programu Problem zones.

H.E.A.T.


H.E.A.T. PROGRAM ® využívá speciálního běžícího pásu Maxerrunner®, jež vyvinuli Max Grossi a Marika Moretti. Maxerrunner® je první a jedinečný mechanický běžící pás, který dokáže jednoduchým řízením plynule měnit sklon roviny až do imitace chůze a běhu v samotném horském terénu.

Dětský koutek


Potřebujete pohlídat svoji ratolest během cvičení? Naše fitness centrum má připravený dětský koutek plný hraček.

Radotín Fitness
Adresa
Posilovna, kardio zóna, studiové hodiny, zumba, pilates, Nike Dynamic Training, sebeobrana, solárium, masáže, nutriční bar, dětský koutek a další ve fitness centrum Radotín.
Navštivte nás v ulici Vrážská 1562, 153 00, Praha 5 - Radotín Nové služby, moderní studiové hodiny, individuální i skupinové tréninky s trenérem a opravené prostory.
Pro lepší motivaci a atmosféru.
2024 FITNESS Radotín s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Brand New.